Сучасна вища освіта, перебуваючи в процесі безперервного вдосконалення, вимагає нового педагогічного мислення для задоволення потреб суспільства в інтелектуально розвинених, всебічно освічених і відповідальних фахівцях, здатних конструктивно і творчо працювати в нових соціально-економічних умовах. Викладач стає не стільки носієм наукової інформації, скільки організатором пізнавальної діяльності студентів, їх самостійної роботи, наукової творчості.

Метою підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти є формування потреби в неперервній самоосвіті, самовдосконаленні освітньої діяльності викладачів в умовах розроблення і впровадження державних стандартів вищої освіти нового покоління, впровадження в освітній процес компетентнісного підходу, досягнень педагогічної науки, прогресивного досвіду та нових технологій, професійна адаптація викладачів і формування індивідуального стилю роботи.

У рамках договору про надання Таврійському державному агротехнологічному університету імені Дмитра Моторного освітньої послуги від Національного університету біоресурсів і природокористування України, з 17.02.2020 по 28.02.2020 в режимі онлайн були проведені курси підвищення кваліфікації за напрямом “Інноваційна спрямованість педагогічної діяльності”.

Науково-педагогічні працівники кафедри МСТТ професор Панченко А.І., професор Волошина А.А., доцент Болтянський О.В., доцент Стефановський О.Б., старший викладач Мілаєва І.І., завідувач лабораторій Терещенко С.А. та майстри виробничого навчання Калашников А.Ю., Кушинов А.І., Горгу Р.Я. успішно пройшли програму підвищення кваліфікації.

По завершенню курсів викладачі отримали сертифікати, які підтверджують їх участь за програмою підвищення кваліфікації для НПП закладів вищої освіти.