Кожен викладач повинен ретельно відслідковувати усі сучасні досягнення у галузі,  в якій він веде викладацьку діяльність. Щоб оволодіти навиками та вміннями з експлуатації техніки сучасного рівня, необхідно використати потужний багаж знань з будови конструкцій та експлуатації сучасних тракторів. якими оснащені провідні аграрні підприємства. Сучасні сільськогосподарські трактори повинні відповідати цілому комплексу агротехнічних вимог, найважливішими серед яких є прохідність, тягово-зчіпні властивості, маневреність, плавність руху, діапазон швидкостей руху та бережливу дію рушіїв на ґрунт.

З метою практичного ознайомлення з новинками сучасної техніки викладачі кафедри МСТТ професор Анатолій Панченко, професор Анжела Волошина, доцент Олег Болтянський, доцент Олексій Стефановський, старший викладач Ірина Мілаєва та старший викладач Сергій Волков 5 жовтня 2020 року відвідали  товариство з обмеженою відповідальністю торгово-виставковий центр “Агросс” та прийняли участь у теоретично-практичному семінарі з вивчення останніх розробок техніки німецької фірми CLAAS.

Техніка фірми CLAAS є практично у кожному господарстві Запорізької області. Трактори CLAAS зорієнтовані на виконання всього комплексу робіт від обробітку ґрунту і до збирання урожаю. В тракторах компанії CLAAS гармонійно поєднуються інноваційні технічні рішення, електронні технології, висока економічність, максимальний комфорт, універсальність та безпека.

Сервісний інженер Дмитро Негусторов провів короткий, але досить змістовний екскурс з механіки, електрики, гідравліки та різних технологічних рішень застосованих у сучасній техніці фірми CLAAS, розповів про лінійку тракторів – CLAAS AXION 850, CLAAS AXION 930, CLAAS AXION 940,  поділився практичним досвідом експлуатації, ремонту та сервісного обслуговування даної техніки.

Завдяки світовому лідеру сільськогосподарського машинобудування – фірмі CLAAS, викладачі мали змогу ближче познайомитися з сучасними розробками, які в подальшому будуть використані у навчальному процесі підготовки фахівців.