Фахівці-практики ТОВ ТВЦ АГРОСС і науково-педагогічні працівники кафедри МСТТ ще у 2019 році об’єднали свої сили в навчанні здобувачів вищої освіти.

На ТОВ ТВЦ АГРОСС було відкрито філію кафедри МСТТ. Цей проект спрямований на розвиток взаємовигідного співробітництва в галузі підготовки висококваліфікованих фахівців-аграріїв.

Діяльність філії дозволила удосконалити технології і якість навчання шляхом ефективного використання матеріально-технічної та виробничої бази ТОВ АГРОСС.

На філії проводяться заняття зі здобувачами вищої освіти механіко-технологічного факультету спеціальності 208 «Агроінженерія» та факультету агротехнологій та екології спеціальності 201 «Агрономія» з навчальних дисциплін: «Трактори і автомобілі (в комплексі з практикою» та «Підготовка операторів керування сільськогосподарською технікою». Представники філії залучаються до розробки тем курсових, дипломних робіт з подальшим впровадженням результатів наукових досліджень.

Доцент кафедри МСТТ

Олег БОЛТЯНСЬКИЙ