Сучасний ринок праці вимагає від випускника закладу вищої освіти вміння використовувати набуті теоретичні знання у нестандартних ситуаціях і ситуаціях, що постійно зазнають змін; здійснюється своєрідний перехід від суспільства, в якому віддають перевагу знанням, до суспільства, яке складається із життєво компетентних громадян. Тому на перший план виходять завдання щодо підготовки працівника нового типу, якому притаманна професійна гнучкість та мобільність, тобто здатність у разі потреби швидко перекваліфікуватися чи змінити професію.

Важливою складовою частиною якості вищої освіти і конкурентоспроможності випускників університету є професійно-практична підготовка, яка є потрібною передумовою працевлаштування здобувачів вищої освіти.

З 31 травня по 25 червня 2021 року здобувачі  ступеня вищої освіти спеціальності 208-Агроінженерія ОС «Магістр», які закріплені за кафедрою МСТТ проходили виробничу практику на приватному підприємстві «Марс». Керівники практики від кафедри МСТТ професор Анатолій ПАНЧЕНКО та доцент Олег БОЛТЯНСЬКИЙ. Керівник практики від підприємства – директор ПП «Марс» Петро АДАМЕНКО.

Приватне підприємство «Марс» (м. Мелітополь) – підприємство автомобільного транспорту комплексного типу, здійснює перевезення вантажів (автовозами, тентованими напівпричепами, автомобілями, вантажопідйомністю від 10 до 40 т, самоскидними напівпричепами) та пасажирів (комфортабельними автобусами на 18 та 47 місць), а також зберігання, технічне обслуговування та ремонт рухомого складу, забезпечення його експлуатаційними матеріалами та запасними частинами.

Поєднання теоретичної і практичної підготовки, інтеграція навчання з науково-дослідною та експериментальною роботою сприятимуть практичній спрямованості навчання, активному пошуку та впровадженню нетрадиційних форм і методів навчання здобувачів вищої освіти, формуванню цілісної особистості майбутніх фахівців.

Доцент кафедри МСТТ

Олег БОЛТЯНСЬКИЙ