Screenshot_16Сучасний посібник – це перш за все інструмент організації навчальної діяльності студентів.

18 травня 2020 року на кафедрі МСТТ відбулася презентація навчального посібника «Конструкція автотракторних двигунів» з дисципліни «Трактори і автомобілі». Колектив авторів: професор Анатолій Панченко, професор Анжела Волошина, доцент Олег Болтянський, старший викладач Ірина Мілаєва.

Посібник організований методично грамотно, оснащений таким апаратом, який надає можливість викладачу організовувати різні види діяльності студентів – репродуктивне відтворення матеріалу, активна участь у дискусії.

Навчальний посібник «Конструкція автотракторних двигунів» поповнив фонди університетської наукової бібліотеки для використання у навчальному процесі як основний навчально-методичний матеріал.

Вищезазначене зумовлює необхідність активного включення викладачів закладів вищої освіти до розробки посібників нового формату. І в цьому питанні викладачі кафедри МСТТ завжди на передових позиціях.