У житті кожного є момент, коли необхідно прийняти для себе одне з найважливіших рішень – вибрати справу до душі, за покликанням, тобто професію. Вибір професії, яка відповідає інтересам, нахилам і особливостям особистості молодої людини – завдання складне. Воно не завжди під силу підлітку, тому треба постійно та цілеспрямовано допомагати формуванню інтересу й любові до певного виду професійної діяльності. Важливо, щоб учні добре орієнтувалися в світі професій, актуальних в місті, районі, регіоні.

2 жовтня 2020 року викладачі кафедри МСТТзавідувач кафедри професор Анатолій Панченко (випускник ЗОШ № 11), доцент Олег Болтянський, старший викладач Ірина Мілаєва презентували Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного учням 11 класу Мелітопольської ЗОШ № 11, а це 30 випускників 2021 року.

Вони ознайомили студентів зі спеціальностями, які можна отримати навчаючись в ТДАТУ, потужною матеріально-технічною базою університету, культурно-масовими та спортивними заходами, практичне навчання студентів і можливості стажування за кордоном.