Людині, що обирає свій професійний життєвий шлях, потрібно розібратися у величезній різноманітності сучасних професій, зрозуміти їх зміст і реально оцінити свої можливості, здібності, інтереси. Невірно обрана в молодості професія створює проблеми і самій людині, і суспільству в цілому. Сферу професійної діяльності можна змінити. Проте такий крок зробити складно. Зміна професії зазвичай пов’язана з хворобливими переживаннями, сумнівами, втратою часу і сил. Але якщо первинний вибір був зроблений правильно, то людина вчиться і працює із задоволенням, не помічаючи ні часу, ні втоми, і тоді професійна успішність людині гарантована.
Тому завданням профорієнтаційної роботи з учнями є підготовка їх до свідомого вибору професії, ознайомлення з умовами та правилами вступу до закладів вищої освіти.
На зустріч з випускниками Мелітопольського професійного аграрного ліцею (МПАЛ) 20 вересня 2021 року завітали викладачі кафедри МСТТ механіко-технологічного факультету ТДАТУ доцент Олег Болтянський та старший викладач Сергій Волков. На зустрічі були присутні заступник директора МПАЛ з навчально-виховної роботи Лілія Дядькова та куратори зі своїми групами.
Під час зустрічі була надана вичерпна інформація щодо спеціальностей, за якими здійснюється підготовка фахівців в університеті, про порядок проведення Всеукраїнської олімпіади ТДАТУ, особливу увагу учнів звернули на підготовчі курси ТДАТУ з предметів, винесених на ЗНО.

Доцент кафедри МСТТ
Олег БОЛТЯНСЬКИЙ