Навчаючись у випускних класах кожен підліток стикається з проблемою вибору професії. Вибір майбутньої професії – це дуже важливий крок, адже обравши своє ремесло, людина зазвичай присвячує йому своє життя.

Саме тому, щоб сприяти професійному самовизначенню учнів 18 листопада 2021 року викладачі кафедри МСТТ доцент Олег Болтянський та старший викладач Сергій Волков презентували Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного учням 11 класу Азовській ЗОШ, а це 27 випускників 2022 року.

Викладачі ознайомили учнів зі спеціальностями, які можна отримати навчаючись в ТДАТУ, потужною матеріально-технічною базою університету, культурно-масовими та спортивними заходами, дуальною формою навчання здобувачів вищої освіти і можливості стажування за кордоном. Всіх випускників запросили прийняти участь у Всеукраїнській олімпіаді ТДАТУ.

Доцент кафедри МСТТ

Олег БОЛТЯНСЬКИЙ