Вибір професії – важливий крок у житті учнівської молоді. Кожен прагне мати цікаву роботу, гарний заробіток, можливість реалізувати власний потенціал, побудувати кар’єру. Профорієнтація допомагає зорієнтуватись у складному лабіринті професій, уникнути помилок і розчарувань при виборі свого фаху.

Тому 22-23 вересня 2020 року згідно плану профорієнтаційної роботи Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного робоча група кафедри МСТТ в складі – доцента Олега Болтянського, старшого викладача Ірини Мілаєвої та старшого викладача Сергія Волкова – здійснили виїзд у школи Кам’янко-Дніпровського району. У ході заходу було охвачено15 шкіл району.

Випускникам була надана вичерпна інформація з приводу вступу в ТДАТУ, про дуальну та дистанційну форму навчання. Під час зустрічі основна увага приділялася особливостям навчання як в цілому в університеті, так і на механіко-технологічному факультеті.

Роздані рекламні буклети з інформацією про існуючі спеціальності ТДАТУ та студентське життя. Проведено анкетування випускників з метою визначення аудиторії потенційних вступників до ТДАТУ – 2021.