Правильний вибір професії – одна зі складових успіху сучасної людини, що сприяє гармонійному розвитку особистості.

Ситуація на ринку праці та в економіці України швидко змінюється. Часто буває так, що невірний вибір професійного шляху призводить до проблем і кризових наслідків, які впливають на все подальше життя. Тому важливим компонентом системи професійної орієнтації випускників є формування правильних уявлень про суть професійної освіти.

22 листопада 2021 року викладачі кафедри МСТТ доцент Олег Болтянський та кафедри ПТБД Віта Тебенко презентували Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного учням 11 класів Мелітопольського ліцею № 5.

Вони ознайомили учнів зі спеціальностями, які можна отримати навчаючись в ТДАТУ, потужною матеріально-технічною базою університету, культурно-масовими та спортивними заходами і можливості стажування за кордоном. Всі учні були запрошені до участі у Всеукраїнській олімпіаді ТДАТУ.

Доцент кафедри МСТТ

Олег БОЛТЯНСЬКИЙ