РЕЗУЛЬТАТИ РОБОТИ НАУКОВИХ ГУРТКІВ КАФЕДРИ “МЕХАТРОННИХ СИСТЕМ ТА ТРАНСПОРТНИХ ТЕХНОЛОГІЙ” В 2017-2018 РОЦІ

За 2017-2018 навчальний рік студентами, які брали участь в науково-дослідних роботах науково-практичних гуртках організованих на кафедрі, під керівництвом викладачів були підготовлені конкурсні роботи:

Переможець ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності “Автомобільний транспорт”, який відбувся у Харьківському національному автомобільно-дорожньому унівеерситеті – студентка 31АІ групи механіко-технологічного факультету Таврійського державного агротехнологічного університету Сельська Анастасія Андріївна нагороджена дипломом ІІ ступеня за наукову роботу “Дослідження тягово-енергетичних показників колісних тракторів  тягового класу 3,0 з різноманітними  конструкціями ходових систем” (науковий керівник – д.т.н., професор, завідувач кафедри “Мобільні енергетичні засоби” ТДАТУ Панченко Анатолій Іванович).

2 0011 002

Переможець ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності “Механічна інженерія”, який відбувся 17-19 квітня в Сумському державному університеті – студент 13 МБ АІ групи механіко-технологічного факультету Таврійського державного агротехнологічного університету Цифра Юрій Юрійович нагороджений дипломом ІІІ ступеня за наукову роботу “Покращення вихідних характеристик гідравлічного обертача планетарного типу шляхом модернізації його розподільної системи” (науковий керівник – д.т.н., професор кафедри “Мобільні енергетичні засоби” ТДАТУ Волошина Анжела Анатоліївна).