Центр інформаційних технологій і систем університету проводить щоквартальний моніторинг сайтів кафедр ТДАТУ.

9 січня 2020 року ЦІТІС оголосив вебометричний рейтинг веб-сайтів 27 кафедр університету за ІV квартал 2019 року за наступними показниками:

1. Присутність (PRESENCE) – об’єм сайту кафедри та кількість розміщених документів;
  2. Видимість, прозорість (VISIBILITY) – кількість зовнішніх гіперпосилань на сайт кафедри;
  3. Відкритість (OPENNESS)– кількість цитувань публікацій викладачів кафедри, проіндексованих академічною пошуковою системою Google Scholar.

Веб-сайт кафедри МСТТ  увійшов до 10 кращих, зайнявши другу сходинку за показником відкритість (OPENNESS) та четверту за сумою показників.

За своєчасне оновлення і наповнення матеріалів на сайті кафедри МСТТ відповідальні контент-менеджер к.т.н., доц. Болтянський О.В. та ст. лаборант Сельська А.А. (детальніше…)