Національне агентство продовжує цикл регіональних семінарів для експертів з акредитації освітніх програм та членів Галузевих експертних рад.

23 січня 2020 року у Дніпровській політехніці зібралися експерти та представники галузевих експертних рад з різних міст країни – Харкова, Донецька, Кременчука, Кропивницького, Запоріжжя, Мелітополя та Кривого Рогу. Спікери заходу Сергій Квіт – голова Національного агентства, його заступники Андрій Бутенко, Наталія Стукало, Іван Назаров та керівник Секретаріату Михайло Винницький. На семінарі були присутні близько 130 чоловік із них експерт Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти студентка Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного, механіко-технологічного факультету 15 МБ АІ групи Сельська Анастасія.

Мета заходу – обговорення складних питань, консультування експертів та комунікація. Оскільки можливість бути вислуханим і почутим сприяє покращенню співпраці між членами Галузевих експертних рад, експертами з оцінювання освітніх програм та Національним агентством.

Особливістю семінару стала його інтерактивність – за допомогою сервісу Mentimeter учасники могли ставити питання, на які відповідали спікери у другій частині заходу. Учасники тренінгу виявили неабияку допитливість, адже процес акредитацій нині – в активній фазі. Інтенсивний та насичений тренінг, обмін досвідом та думками, плідна та ефективна співпраця допомагає у досягненні поставлених цілей.

Зичимо Анастасії успіхів на професійному шляху до підвищення якості вищої освіти!