24_070725_boxing

За підсумками чемпіонату України з боксу серед дорослих, який проходив 14-20 листопада в Харкові, мелітопольський боксер, вихованець ДЮСШ-1 та тренера Сергія Онищенка, студент 5 курсу механіко-технологічного факультету ТДАТУ Олексій Ширяєв, увійшов до п’ятірки найсильніших.

У Харкові зібралися 160 найсильніших боксерів з усієї України – майстри спорту міжнародного класу, заслужені майстри спорту, чемпіони Європи та призери чемпіонатів світу, призери Олімпійських ігор в Бразилії. У такій чудовій когорті спортсменів боровся і кандидат в майстри спорту України з боксу, студент 55 групи МТФ (куратор Мілаєва І.І.) Олексій Ширяєв. Він виступав у ваговій категорії до 69 кг. Стартував, впевнено перемігши боксера з Харкова.

Він вперше виступав на змаганнях такого масштабу. У 2017 році Олексій планує виступати на міжнародних турнірах. Бажаємо йому успіхів!