Олімпіада – це  творче  змагання  з  професійної  та  практичної підготовки  студентів  згідно  з  напрямами  і  спеціальностями,  за  якими  здійснюється підготовка  фахівців  у  закладах вищої освіти за  відповідними  ступенями вищої освіти.

Мета студентської олімпіади з начальної дисципліни – підтримка обдарованої креативної студентської молоді.

5 грудня 2019 р. на кафедрі МСТТ ТДАТУ проходила олімпіада з навчальної дисципліни “Підготовка трактористів-машиністів ” (ПТМ) для здобувачів СВО «Бакалавр» під керівництвом старшого викладача Мілаєвої Ірини Іванівни.

Cтудентська олімпіада з дисципліни ПТМ складалася з двох етапів:

• перший (теоретичний) проходив у вигляді тестування. Студентам було запропоновано 100 питань з вибором однієї вірної відповіді. Кожна вірна відповідь оцінювалась у один бал.
  • другий (практичний) – водіння трактора.

У олімпіаді взяли участь 44 студенти 21-24 САІ груп механіко-технологічного факультету. Під час олімпіади учасники продемонстрували і теоретичні знання, і практичні вміння.

Переможці визначалися згідно протоколу за найбільшою сумою балів.

За результатами підведення підсумків згідно інформаційної довідки призові місця розподілилися наступним чином:

1 місце –. Дереза Р.А.

2 місце – Алдошин А.С,

3 місце – Галігузов О.О.

Колектив кафедри МСТТ щиро вітає учасників олімпіади і бажає їм успіхів в навчанні.