Наукова робота студентів є невід’ємною складовою їх навчального процесу, тому студенти повинні приймати активну участь в наукових заходах та розвивати свої творчі здібності, здобувати необхідні навички проведення самостійного наукового процесу, оволодівати сучасними методами науково-дослідної роботи.

Студентська олімпіада – це система масових змагань студентів, що навчаються у закладі вищої освіти. Вона проводиться з метою активізації навчально-пізнавальної діяльності студентів, інтенсифікації та удосконалення навчального процесу, стимулювання потреб у творчому оволодінні знаннями, з метою розвитку і реалізації творчих здібностей студентів, виявлення науково-обдарованої, по справжньому талановитої молоді. Участь в олімпіаді дає можливість студентам максимально розкритися, показати високий рівень знань та вмінь.

2 грудня 2020 р. на кафедрі МСТТ була проведена олімпіада з навчальної дисципліни “Забезпечення технічного стану транспортних засобів” (ЗТСТЗ) для здобувачів СВО «Магістр» під керівництвом ведучого викладача доцента Олега Болтянського. Олімпіада проводилась в он-лайн режимі у вигляді Zoom-конференції.

Олімпіада з дисципліни ЗТСТЗ проходила у вигляді тестування. Студентам було запропоновано 100 питань з вибором однієї вірної відповіді. Кожна вірна відповідь оцінювалась у один бал. У олімпіаді взяли участь 24 студенти 22 МБ АІ групи механіко-технологічного факультету, які навчаються за ОПП «Агроінженерія».

Переможці визначалися згідно протоколу за найбільшою сумою балів. За результатами підведення підсумків згідно інформаційної довідки переможцями стали:

1 місце – Білоножко В.В

2 місце – Тисленко О.О.

3 місце – Новосадович С.І.

Вітаємо учасників та переможців олімпіади, бажаємо всім успіхів у навчанні!