Згідно навчального плану студенти МТФ зобов’язані отримати права водія категорії «В» та тракториста-машиніста категорій «А1, А2, В1».

15 листопада 2016 року на кафедрі МЕЗ був проведений екзамен з дисципліни «Підготовка трактористів-машиністів», в результаті якого студенти отримали посвідчення тракториста-машиніста категорій «А1, А2, В1». Дані категорії дають можливість керувати колісними та гусеничними тракторами всіх тягових класів і самохідними зерно- і кукурудзозбиральними машинами.

Екзамен складався з теоретичної та практичної частини, який приймали інспектори Державної інспекції сільського господарства в Запорізькій області Комар О.А. та Кияшко О.П. Вони відмітили високу теоретичну підготовку та навики водіння.

dscf5376

dscf5386