Травневий Тиждень безпеки дорожнього руху відкриває Друге Десятиліття дій із забезпечення безпеки дорожнього руху на 2021-2030 рр., схвалене резолюцією Генеральної Асамблеї ООН  74/299 на 74-й сесії в серпні минулого року, з амбітною метою скорочення кількості смертей та травм через дорожньо-транспортні пригоди на 50% до 2030 року.

Світовим співтовариством розпочато низку заходів, спрямованих на поліпшення ситуації щодо дорожньо-транспортної аварійності. 6-тий Глобальний Тиждень безпеки дорожнього руху присвячено темі перевищення швидкості (Managing Speeding) – одній із основних причин ДТП і відбуватиметься під гаслом #StreetsForLife#Love30, тобто акцентуватиме увагу на обмеженнях швидкості руху транспортних засобів до 30 км/год в межах житлових та пішохідних зон у містах.

Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного приєднується до 6-го Глобального Тижня безпеки дорожнього руху, який триватиме у всьому світі 17-23 травня 2021 р.

19 травня 2021 року на кафедрі МСТТ завідувач кафедри професор Анатолій Панченкопрофесор Анжела Волошина та доцент Олег Болтянський провели семінар-практикум для здобувачів вищої освіти 12 АІ, 12 САІ, 23 САІ та 31 АІ групи МТФ на тему: «Вплив технічного стану транспортних засобів та їхнього обладнання на безпеку дорожнього руху». Активну участь в роботі семінару прийняли старший викладач Ірина Мілаєвастарший викладач Сергій Волков, асистент Ігор Панченко та асистент Сергій Терещенко.

На семінарі були обговорені питання про ситуацію з безпекою дорожнього руху в Україні, про заходи задля зменшення аварійності на дорогах, плани щодо реалізації державної Програми з підвищення рівня безпеки дорожнього руху до 2024 р., про національний проєкт «Безпечна країна».

20 травня 2021 року на кафедрі МСТТ було проведено конкурс «Кращій знавець правил дорожнього руху», в якому прийняли участь 15 студентів механіко-технологічного факультету. За підсумками конкурсу було визначено кращого – ним став здобувач вищої освіти 12 САІ групи Дмитро Філенко.

Доцент кафедри МСТТ

Олег БОЛТЯНСЬКИЙ