За ініціативи Державного підприємства «Український медичний центр безпеки дорожнього руху та інформаційних технологій» Міністерства охорони здоров’я та за участі Міністерства внутрішніх справ та Міністерства освіти і науки з 13 по 19 листопада 2017 року в Україні стартував Тиждень безпеки дорожнього руху, що проводиться в рамках Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху 2011-2020 рр.

Тиждень безпеки дорожнього руху має об’єднати зусилля влади, громадських організацій, бізнесу, наукової спільноти, щоб популяризувати дотримання ПДР та виконання міжнародних програм з безпеки руху.

Головною метою Тижня є привернення уваги до проблем травматизму та смертності на дорогах, особливо серед дітей, та поліпшення дорожньої безпеки.

В Україні у ДТП гинуть приблизно 13 людей на 100 тис. населення. Це досить високий показник. В Європейських країнах він складає  від  1-го до 3-ох людей на 100 тис. населення.

У ТДАТУ на кафедрі МЕЗ в рамках Тижня Безпеки дорожнього руху 15.11.2017 р. в аудиторії 8.111 була проведена зведена кураторська година на тему «Водії та пішоходи. Правила безпеки – збережене життя», в якій прийняли участь студенти 11 САІ (куратор Мілаєва І.І.), 13 МБ АІ (куратор Панченко А.І.), 12 САІ (куратор Колодій О.С), 11 АІ (куратор Бакарджієв Р.О.), 12 АІ (куратор Ігнатьєв Є.І.), 14 САІ (куратор Саньков С.Л.), 15 САІ (куратор Сушко С.Л.). На зустрічі були присутні декан МТФ професор Кюрчев С.В., заступники декана доцент Шокарєв О.М., доцент Мовчан В.Ф., доцент Мітін В.М., співробітники дорожньої поліції м. Мелітополя. Інспектор дорожньої поліції Куба С.С. розповів студентам про свою роботу, зміни в правилах дорожнього руху та безпеку на дорогах. Студенти задавали дуже багато питань, вели жваву дискусію.

DSCF5951

DSCF5960

DSCF5964DSCF5962

16.11.2017 року інспектор дорожньої поліції Куба С.С. провів технічний огляд учбових автомобілів кафедри МЕЗ. Він надав теоретичну та практичну допомогу для якісного проведення учбового водіння.

DSCF5923

DSCF5926

DSCF5933

DSCF5935

16.11.2017 року на кафедрі «Мобільні енергетичні засоби» було проведено конкурс «Кращій зі знань правил дорожнього руху», в якому прийняли участь 18 студентів Механіко-технологічного факультету. За підсумками конкурсу було визначено кращого! Ним став студент 22 АІ групи Дордуров Олександр!

DSCF5968

DSCF5975

В рамках проведення “Тижня безпеки дорожнього руху” проведено Конкурс стінгазет, в якому прийняли участь кураторські групи кафедри “МЕЗ” 11САІ (куратор Мілаєва І.І.) та 13 МБ АІ (куратор Панченко А.І.).

22-SPM