Науково-педагогічна діяльність викладача органічно поєднує в собі постійний науковий пошук, методичне вдосконалення та мистецтво викладання. Важливим структурним компонентом професійної компетенції науково-педагогічного працівника є наукова компетентність. Науково-педагогічні працівники кафедри МСТТ постійно приймають участь в роботі наукових конференцій, де представляють свої наукові здобутки.

30.09.2021 року доцент Олег Болтянський прийняв участь з доповіддю у I Міжнародній науково-практичній конференції OSHAgro – 2021, яка проходила на базі кафедри охорони праці та біотехнічних систем у тваринництві механіко-технологічного факультету НУБіП України

Організатори конференції – Національний університет біоресурсів і природокористування України, Науково-виробничий журнал «Охорона праці», Державна служба України з питань праці, Європейське співтовариство з охорони праці.

За результатами роботи видано збірник матеріалів конференції, отримано сертифікат учасника.

Доцент кафедри МСТТ

Олег БОЛТЯНСЬКИЙ