17-18 травня 2021 року в навчально-науковому інституті механотроніки і систем менеджменту Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка проходила Міжнародна науково-практична конференція «МОЛОДЬ І ТЕХНІЧНИЙ ПРОГРЕС В АПВ».

Проблематика конференції:

• Тракторна енергетика, автомобільний транспорт, альтернативні джерела енергії та теплоенергозбереження.
  • Сільськогосподарські машини.
  • Експлуатація машинно-тракторного парку та системи точного землеробства.
  • Мехатроніка технічних систем.
  • Якість, стандартизація та сертифікація.
  • Екологічно-ощадні технології в рослинництві та тваринництві, інженерна екологія та ресурсозбереження.
  • Земельне право та юридична практика в АПВ, безпека життєдіяльності.
  • Актуальні проблеми інноваційної економіки в АПВ.
  • Інформаційні технології, автоматизація, VR-технології та штучний інтелект в агровиробництві.
  • Переробка та зберігання сільськогосподарської продукції.

В роботі конференції в секції «Тракторна енергетика, автомобільний транспорт, альтернативні джерела енергії та теплоенергозбереження» з доповіддю «Justification of the need to translate road transport to alternative fuels» активну участь прийняли доцент кафедри МСТТ Олег Болтянський та учасник наукового гуртка, здобувач вищої освіти 21 АІ групи механіко-технологічного факультету Богдан Стрельчук.

Конференцію було проведено дистанційно з використанням технології відеоконференції ZOOM. За результатами роботи конференції було сформовано Програму конференції та видано Збірник матеріалів. Учасники отримали сертифікати.

Доцент кафедри МСТТ

Олег БОЛТЯНСЬКИЙ