1 грудня 2021 року відбувся міжнародний онлайн хакатон (марафон з розвитку ідей) у межах проєкту #Green4Europe з грошовими та іншими корисними призами для винахідників та їх команд. Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного представляли: д.т.н., професор, завідувач кафедрою МСТТ Панченко А.І., д.т.н., професор кафедри МСТТ Волошина А.А., д.пед.н., професор кафедри ОПХВ Тітова О.А.

Організатори хакатонів #Green4Europe: ГО «Енергійна країна», берлінський технічний центр N3XTCODER та Асоціація сталого розвитку Грузії за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.

Головним результатом участі у заході стали нові контакти, зокрема міжнародні, досвід роботи у міжнаціональній команді та приємні враження від комунікації та творчої діяльності. Цього разу команда ТДАТУ підтримувала ідеї інших розробників, проте наступного разу сподівається на просування власного проєкту.

Доцент кафедри МСТТ

Олег БОЛТЯНСЬКИЙ