26 листопада було завершено роботу IІІ Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «Технічне забезпечення інноваційних технологій в агропромисловому комплексі», яка проходила на базі кафедри технічного сервісу та систем в АПК з 1 по 26 листопада.

Мета конференції – узагальнення результатів наукових досліджень та практичних знань у галузі агропромислових і харчових виробництв, інновацій в технологіях і технічному сервісі машин та обладнання агропромислового комплексу, техніко-технологічного забезпечення виробництва та переробки продукції рослинництва та тваринництва, енергозбереження в технологіях АПК.

Активну участь в роботі конференції прийняли викладачі кафедри МСТТ доцент Олег Болтянський та доцент Олексій Стефановський.

Доцент кафедри МСТТ

Олег БОЛТЯНСЬКИЙ