18-20 листопада 2020 році в Українському державному університеті залізничного транспорту відбулася перша міжнародна науково-технічна конференція «Енергоефективність на транспорті» (ЕЕТ-2020).

Враховуючи епідемічну ситуацію в світі, конференція пройшла в дистанційному режимі із використанням засобів відеозв’язку і платформи ZOOM.

ЕЕТ-2020 присвячена розгляду ряду актуальних питань діяльності транспортної і супутніх галузей: енергоефективності рухомого складу різних видів транспорту та перевізного процесу; енергоменеджменту рухомого складу та об’єктів транспортної інфраструктури; ресурсо- та енергозбереження на транспорті.

Із доповідями на конференції ЕЕТ-2020 виступили представники промислових підприємств України і науковці вітчизняних та закордонних закладів вищої освіти.

Від Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного активну участь в роботі конференції прийняли завідувач кафедри МСТТ професор Анатолій Панченко, професор Анжела Волошина, старший викладач Сергій Волков, асистент Ігор Панченко.

Загалом в конференції прийняло участь понад 270 фахівців різних галузей із 8 країн світу, які зробили 89 доповідей, що стосувалися актуальних питань сьогодення роботи різних видів транспорту, їх практичних та наукових аспектів.

За результатами конференції була надрукована збірка тез доповідей. Учасники отримали сертифікати.

Статті, які пройшли наукове рецензування, направлені оргкомітетом конференції до видавництва IOP Publishing (Великобританія) для публікації у електронному виданні IOP Conference Series: Materials Science and Engineering (MSE).