В рамках співпраці між закладами вищої освіти та сільгосптоваровиробниками 25.11.2021 року був укладений договір на створення науково-технічної продукції (НТП).

Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного в особі в.о. ректора Ломейка Олександра Петровича, діючого на підставі Статуту, з однієї сторони, а також  фермерське господарство «Сатурн» в особі директора Лазарук Світлани Василівни, діючого на підставі Статуту, з іншої сторони, уклали договір про нижченаведене:

ФГ «Сатурн» доручає, а робоча група під  керівництвом  завідувача кафедри МСТТ професора Анатолія Панченко зобов’язується провести науково-дослідну роботу за темою: «Обґрунтування доцільності використання гідравлічного приводу обприскувача».

Зміст і терміни виконання основних етапів науково-дослідних робіт визначаються календарним планом.

Результатами науково-дослідних робіт за цим договором є рекомендації щодо використання гідравлічного приводу обприскувача в умовах фермерського господарства «Сатурн» Генічеського району Херсонської області.

Використання НТП за цим договором здійснюється ФГ «Сатурн» шляхом впровадження у виробничий процес.

Доцент кафедри МСТТ

Олег БОЛТЯНСЬКИЙ