В ТДАТУ імені Дмитра Моторного відбувся ознайомчий візит представників НУБіП, а саме завідувач кафедри «Механізації тваринництва»  к.т.н., доцент Хмельовський Василь Степанович, д.т.н., старший науковий співробітник Братішко Вячеслав Вячеславович та доцент кафедри «Тракторів, автомобілів та біоенергосистем» Чуба Вячеслав Володимирович з метою налагодження співпраці шляхом визначення перспективних напрямів взаємодії.

Гостей гостинно зустрічав декан  механіко-технологічного факультету професор Кюрчев С.В. Під час зустрічі були обговорено низку ключових та актуальних питань, щодо підвищення ефективності навчання студентів інженерним дисциплінам, а також укріплення співпраці між кафедрами наших навчальних закладів.

Гості ознайомилися із життям та діяльністю університету, оглянули нові, сучасні тематичні аудиторії кафедр механіко-технологічного факультетуМСТТ, СГМ, ТСС АПК та ОПХВ. Особливу увагу було приділено освітнім програмам, перевагам і особливостям фахової підготовки студентів в університеті та на практичну спрямованість навчального процесу (дуальне навчання). В рамках візиту гості відвідали філію кафедри МСТТ ТОВ «ТВЦ АГРОСС», де ознайомилися із сучасною технікою CLAAS.

Також, гості поспілкувалися із студентами та викладачами ТДАТУ імені Дмитра Моторного. Науковці нашого університету розповіли колегам про проекти та дослідження, над якими працюють.