Сучасні трактори – основа енергетичної бази сільськогосподарського виробництва. Агропромисловий комплекс країни отримує нову і модернізовану енергонасичену техніку. Оволодіти такою технікою і забезпечити її високопродуктивну експлуатацію та якісне технічне обслуговування зможуть тільки всебічно підготовлені інженерно-технічні кадри.

Товариство з обмежено відповідальністю ТВЦ «АГРОСС», що входить до групи компаній TMI є офіційним дистриб’ютором сільськогосподарської техніки CLAAS завжди допомагає у навчанні майбутніх фахівців-аграріїв.

З метою ознайомлення з новинками сучасної техніки постійно проводяться практичні заняття для здобувачів вищої освіти 3 курсу спеціальності 208 «Агроінженерія» з дисципліни Підготовка операторів керування сільськогосподарською технікою.

Важливо, щоб майбутні агроінженери вивчали сучасну техніку не з плакатів чи відеосюжетів, а бачили наочно, вивчали всі тонкощі, необхідні при експлуатації сучасних агрегатів. Починаючи зі студентської лави оволодівали навиками користування іноземними тракторами.

Доцент кафедри МСТТ

Олег БОЛТЯНСЬКИЙ