10 червня 2020 року на механіко-технологічному факультеті ТДАТУ відбувся конкурс «Кращий куратор факультету 2020 року». За звання кращого куратора МТФ змагалися  сім учасників:  від кафедри МВЗ доцент Тетяна Чорна, від кафедри ТСС АПК доцент Валерія Паніна, від кафедри ТКМ доцент Ольга Сушко, від кафедри МСТТ старший викладач Ірина Мілаєва, від кафедри СГМ доцент Сергій Саньков, від кафедри ОПХВ доцент Валентина Верхоланцева, від  кафедри ТМКП старший викладач Олена Михайленко.

Кураторські здібності і педагогічну майстерність продемонстрували всі конкурсанти. Конкурс підтвердив  великий професіоналізм  учасників. А представлені презентації  виховних заходів засвідчили бездоганне володіння інноваційними формами і методами роботи. У кожного конкурсанта було чому повчитися, щоб у майбутньому працювати ще краще.

Перемогу в конкурсі одержала куратор 21 АІ групи МТФ старший викладач кафедри МСТТ Ірина Мілаєва. За її плечима 31 рік бездоганної педагогічної діяльності в університеті.

Переможцю конкурсу Ірині Мілаєвій бажаємо успішного фіналу в нелегкій боротьбі професіоналів третього заключного етапу конкурсу, а усім учасникам зичимо міцного здоров’я, щастя, невичерпної енергії та творчих здобутків у виконанні почесної місії КУРАТОРА.