Таврійський державний агротехнологічний університет з грудня 2018 року проводить для вступників до університету Всеукраїнські олімпіади з таких предметів: українська мова та література, математика, фізика, біологія, хімія, географія та іноземна мова (англійська, німецька). Участь в олімпіаді дає унікальну можливість збільшити до 20 балів  значення свого конкурсного бала, шляхом додавання до одного з предметів у сертифікаті ЗНО  при вступі до ТДАТУ.

В грудні 2018 року у першому турі всеукраїнської олімпіади ТДАТУ  з української мови та літератури взяли участь учні випускних класів Кам’янко-Дніпровського району, які мають намір у 2019 році вступити до ТДАТУ. А наприкінці лютого 2019 року з задоволенням прийняли участь у другому турі. Вони дуже відповідально віднеслись до завдань олімпіади та отримали високі бали. Всього в олімпіаді прийняли участь 74 учня випускних класів із 12 шкіл району.

Напередодні ЗНО з української мови та літератури 22 травня 2019 року викладачі кафедри МСТТ у складі доцента Болтянського О.В., ст. викладача Мілаєвої І.І. та студентки-відмінниці 4 курсу механіко-технологічного факультету Сельської Анастасії в урочистій обстановці в присутності класних керівників та вчителів української мови і літератури були вручені сертифікати учасників всеукраїнської олімпіади ТДАТУ. Університет перший в Запорізькій області вручив сертифікати майбутнім абітурієнтам.

Сподіваємось, що участь у Всеукраїнській олімпіаді надасть впевненості учнівській молоді у своїх силах та сприятиме вступу до Таврійського державного агротехнологічного університету.