Олімпіада – це творче змагання з теоретичної підготовки учнів згідно з Переліком спеціальностей, за якими здійснюється підготовка фахівців в ТДАТУ за відповідними ступенями вищої освіти.

19 грудня 2019 року у Державному навчальному закладі «Мелітопольський професійний аграрний ліцей» викладачі механіко-технологічного факультету доцент кафедри МСТТ Болтянський О.В. та доцент кафедри ТКМ Бакарджиєв Р.О. провели I етап Всеукраїнської олімпіади ТДАТУ для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти з української мови та літератури. В Олімпіади взяли участь 55 учнів ліцею.

Мета олімпіади – виявлення обдарованих вступників, ознайомлення їх зі спеціальностями, за якими здійснюється підготовка в університеті, зацікавлення у поглибленому вивченні предметів, що є профільними для вступу до Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного, реалізація здібностей талановитих учнів, розширення й поглиблення знань учнів із навчальних предметів, які виносяться на зовнішнє незалежне оцінювання.

Участь в олімпіаді дає унікальну можливість збільшити значення свого конкурсного балу, шляхом додавання до одного з конкурсних предметів у сертифікаті ЗНО до 20 балів при вступі до ТДАТУ.