Вибір професії – один з головних життєвих виборів, який здійснює людина в юному віці. Він має значення як для самої людини, так і для суспільства.

Тому 7 жовтня 2020 року на зустріч з випускниками Мелітопольського професійного аграрного ліцею завітали представники механіко-технологічного факультету Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного від кафедри МСТТ доцент Олег Болтянський, від кафедри ТКМ доцент Роман Бакарджиєв. На зустрічі були присутні заступник директора з навчально-виховної роботи Лілія Дядькова  та куратори зі своїми групами.

Викладачі надали вичерпну інформацію щодо спеціальностей, за якими здійснюється підготовка фахівців в університеті, про порядок проведення Всеукраїнської олімпіади ТДАТУ. Рекламні буклети, брошури, друковані матеріали – це неповний перелік інформаційно-довідкових матеріалів, якими могли скористатися учні аграрного ліцею.

Відчувався інтерес випускників ліцею до подальшого навчання саме в нашому університеті.