При вступі до ТДАТУ на спеціальності, визначені Переліком спеціальностей, яким надається особлива підтримка, можна отримати додаткові бали, ставши учасником Всеукраїнської олімпіади для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти. Олімпіада проводиться у ТДАТУ в два тури з наступних предметів: українська мова, українська мова та література, математика, біологія, фізика, іноземна мова.

1 та 2 грудня 2021 року викладачі кафедри МСТТ доцент Олег Болтянський та старший викладач Сергій Волков провели I тур Всеукраїнської олімпіади ТДАТУ з української мови у 12 навчальних закладах Василівського району.

Учні відповідально віднеслись до завдань олімпіади першого туру, та з задоволенням прийняли запрошення на участь у другому турі у наступному 2022 році.

Додаткові бали (до 20 балів) з урахуванням коефіцієнтів предметів зовнішнього незалежного оцінювання дають можливість додатково набрати бали з одного предмету до конкурсного балу вступника і як  результат – більше шансів отримати місце за державним замовленням!

Під час зустрічі з випускниками були роздані інформаційні рекламні буклети, матеріали про навчання за всіма спеціальностями, наголошено про особливості вступної кампанії 2022 року.

Доцент кафедри МСТТ

Олег БОЛТЯНСЬКИЙ