З 7 по 10 вересня 2021 року в місті Одеса проходила III Міжнародна конференція Грабченко з перспективних виробничих процесів (InterPartner – 2021: 3rd Grabchenko’s international Сonference on Advanced Manufacturing Processes) під патронатом почесного голови конференції професора Анатолія ГРАБЧЕНКО.

Організатори конференції – Одеський національний політехнічний університет, Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут», Сумський державний університет та Міжнародна Асоціація технологічного розвитку та інновацій.

Основною метою третьої Міжнародної конференції Грабченка з передових виробничих процесів (InterPartner-2021) є сприяння науково-дослідній та дослідно-конструкторській діяльності, активізація обміну науковою інформацією між дослідниками, розробниками, інженерами, студентами та практиками, які працюють у всьому світі. Конференція є ідеальною платформою для обміну думками, досвідом та знаннями в галузях, пов’язаних з інженерією.

В роботі конференції активну участь прийняли завідувач кафедри МСТТ професор Анатолій ПАНЧЕНКО, професор Анжела ВОЛОШИНА, доцент Олег БОЛТЯНСЬКИЙ, старший викладач Сергій ВОЛКОВ.

За результатами роботи конференції опубліковані статті які індексуються в наукометричній базі Scopus та отримані сертифікати учасників.

Доцент кафедри МСТТ

Олег БОЛТЯНСЬКИЙ