З 11 по 14 червная 2019 року на базі Луцького національного технічного університету проходила  2-га Міжнародна конференція з проектування, моделювання, виробництва: біржа інновацій – фокусується на широкому спектрі дослідницьких завдань в області виробництва, машинобудування і хімічної технології, розглядаючи поточні і майбутні тенденції в підходах до проектування, методах моделювання, автоматизованих системах, розробці програмного забезпечення. В конференції прийняли активну участь викладачі кафедри МСТТ професор Панченко А.І.професор Волошина А.А. – члени Міжнародної асоціації технологічного розвитку та інновацій. За результатими роботи в журналі Lecture Notes in Mechanical Engineering що індексується у Scopus опублікована наукова стаття “Improvement of manufacture workability for aistribution sestems of planetary hydraulic machines” (автори професор Панченко А.І.професор Волошина А.А., доцент Болтянський О. В. та доцент Тітова О.А.).