29 вересня 2021 року проведено засідання кафедри, на якому головним питанням було питання забезпечення якості вищої освіти.

Якість вищої освіти означає якість професійної підготовленості випускника ЗВО – майбутнього фахівця. Якість фахівця є сукупністю його професійно-особистісних властивостей, що відповідають меті вищої освіти, які взаємодіють; вона з’являється як єдність внутрішніх і зовнішніх властивостей особистості; ці властивості як зміст якості фахівця певним чином структуровані, динамічні, можуть змінюватись і розвиватись

У Законі України «Про вищу освіту» якість вищої освіти визначається як «рівень здобутих особою знань, умінь, навичок, інших компетентностей, що відображає її компетентність відповідно до стандартів вищої освіти» «якість освітньої діяльності – рівень організації освітнього процесу у вищому навчальному закладі, що відповідає стандартам вищої освіти, забезпечує здобуття особами  якісної вищої освіти та сприяє створенню нових знань».

На засіданні були обговорені результати рейтингу кафедри за 2020-2021 навчальний рік та результати моніторингу навчально-методичного забезпечення дисциплін першого семестру 2021-2022 навчального року.

Завідувач кафедри професор Анатолій Панченко акцентував увагу викладачів на питання:

– удосконалення навчально-методичного та інформаційного забезпечення освітнього процесу:

– оновлення електронних навчально-методичних комплексів дисциплін та систем контролю знань на їх базі;

– підвищення якості навчально-методичного забезпечення, приведення його у відповідність до вимог підготовки конкурентоспроможних фахівців;

– впровадження інноваційних технологій навчання.

Ухвалені рішення внесені до протоколу засідання кафедри.

Доцент кафедри МСТТ

Олег БОЛТЯНСЬКИЙ