Актуальність патріотичного виховання зумовлена процесом становлення України як суверенної демократичної держави. Проблема патріотизму та патріотичного виховання молоді сьогодні набуває загальнодержавного масштабу.

Виховання здобувача вищої освіти має на меті розвиток високоморальної, інтелігентної та творчої особистості.

З метою забезпечення національно-патріотичного виховання студентів в університеті проводяться заходи, спрямовані на формування національної свідомості, виховання любові до рідної землі, її історії, культивування кращих рис української ментальності, виховання бережливого ставлення до національного багатства країни, мови, культури, традицій. Особливу роль у виховному процесі відіграють кураторські години.

4 березня 2020 року викладачі кафедри МСТТ доцент Болтянський О.В. (куратор 22 АІ групи) та старший викладач Мілаєва І.І. (куратор 21 АІ групи) провели зведену кураторську годину на тему: «Кривавий березень 1943 року. Корюківська трагедія».

Помста, масові вбивства дорослих і дітей, кров, підпали, спроби сховатися, нема звідки чекати на допомогу. Це все – Корюківка в період 1-2 березня 1943 року, де 75 років тому сталася одна з найстрашніших трагедій часів Другої світової війни – гітлерівці знищили майже 7 тис. мирних громадян. Історики називають її найбільш масштабним вбивством мирних жителів, вчинених нацистами. Вбивством, яке за кількістю жертв в рази перевищило білоруську Хатинь, чеське Лідіце і французький Орадур, але залишилося в тіні на довгий час.

Про Корюківку мають знати всі, як знають про Крути. Війни, в яких сторони не рахуються із життям цивільного населення, перетворюють його на заручників військово-політичних планів, мають бути визнані злочином, неприпустимим у сучасному світі.