Мелітополь – це найпривітніше та найінтеркультурніше місце. Кожен рік День міста було грандіозним святом для усіх містян і гостей: концерти, ярмарки, виставки підприємств-виробників промислової продукції, народні гуляння та паради талантів.

Це було дійсно великим святом для міста… але не в цьому драматичному, воєнному 2022 році, коли чорна хмара окупації накрила наше місто. Унаслідок російського вторгнення в Україну, сьогодні місто перебуває під тимчасовою окупацією з боку росії з 26 лютого 2022 року.

Це вже було колись … Згадуються сторінки історії міста. 6 жовтня 1941 року внаслідок швидкого німецького наступу, Мелітополь був окупований на довгих 2 роки. Радянська влада повернула контроль над містом 23 жовтня 1943 року. Історія повторюється… Віримо, що день Перемоги в цій війні не за горами.. Віримо і знаємо, що місто буде звільнено від окупантів, у місто прийде мир і щастя.

Студенти ТДАТУ завжди були активними учасниками заходів, присвячених Дню міста. За багато років, це вже стало доброю традицією. Адже ТДАТУ – частина міста та області, тут формується людських капітал та освічене майбутнє Мелітополя. На жаль, сьогодні більшість представників ТДАТУ зустрічатиме цей день не в Мелітополі, але з теплими спогадами про наше неймовірне південне місто і з надією, що наступний День міста Мелітополь ми будемо святкувати у вільному українському місті Мелітополь!

Віталія Нікітіна, художній керівник театральної студії МОСТ Центр культури і дозвілля ТДАТУ разом зі студентами-учасниками студії Єлизавети Дяткової, Олександри Мінченко, Поліни Чернишової, Олександра Токарєва до Дня міста дарують поетичний вернісаж «Мій Мелітополь, моє чудове місто».