24 жовтня 2022 року відбулося засідання №5 Конкурсної комісії Міністерства освіти і науки України. На ньому розглядалися запити закладів вищої освіти щодо виділення додаткових бюджетних місць для вступників 2022 року, які мають право на пільги, зокрема, категорія 109 – особи, зареєстровані на особливо небезпечній (окупованій) території.

Міністерством було прийнято рішення про виділення вступникам до магістратури Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного додатково 30 бюджетних місць для навчання на денній формі та 58 – на заочній.

Вітаємо вступників, які отримали можливість навчатися на рахунок коштів державного бюджету. Рішення щодо випускників шкіл та коледжів, які також очікують переведення на бюджет, буде прийнято на наступному засіданні.

Слідкуйте за новинами!