24 квітня, в Центрі культури і дозвілля ТДАТУ відбувся конкурс краси і чарівності «Міс і Містер ТДАТУ – 2018. Краса по-українськи – 3».

У творчому проекті взяли участь 12 студентів університету: 6 мужніх хлопців та 6 чарівних дівчат, які усіма силами намагалися подарувати нам справжнє свято краси та показати свою граціозність та витонченість, харизматичність та креатив.

Суддівський корпус цього року був дуже «серйозний», це: голова Мелітопольської молодіжної ради, директор ТОВ «УКР ГАРДЕН» Михайло Богданов, він же генеральний спонсор конкурсу; організатор Мелітопольської ліги КВН «Мелок» Микола Хілько; стилісти з зачісок Тетяна Панченко та Вікторія Кириленко; візажист Антоніна Володіна та керівник творчої майстерні «Золотий крючок» Тетяна Лук’яненко.

Перший вихід учасників був у стилізованих на сучасний лад грецьких костюмах. Під час свого наступного виходу хлопці продемонстрували колекцію светрів від мелітопольських рукодільниць Олени Сидорової, Олени Сизової та Тетяни Лук’яненко. Дівчата ж вийшли на дефіле в купальних костюмах, на плечах у них красувалися в’язані накидки від цих же майстринь. Також глядацькій аудиторії були представлені: конкурс у вишиванках і сукнях з українським колоритом, конкурс «Спорт для всіх» і на завершення був вихід у вечірніх сукнях та стилізованих костюмах.

Конкурсні виступи учасників перемежовувалися концертними номерами. Серед запрошених гостей були: танцювально-спортивний центр “Глорія”, керівники та соліст вокальної студії “D’Voice” Дмитро і Олена Дорошенко та Дмитро Литвиненко, солістка і випускниця Костянтинівської дитячої музичної школи, лауреат Всеукраїнського конкурсу «Проліски» м. Дніпропетровська Єва Білоусова, переможниця обласних і всеукраїнських змагань, чемпіонка України і світу по східним танцям Абросимова Діана, студія сучасного танцю “Feel Dance”, студентка Мелітопольського сільськогосподарського коледжу Альона Прилипко та студенти ТДАТУ: соліст народного ансамблю «Юність» Даниїл Гайдаєнко, солісти вокально – хорового колективу «Music Land» Сергій Алексєєв, Дмитро Пузанов, Роман Зануда, Анастасія Скляренко, Народний хореографічний ансамбль «Юність».

За весь час конкурсу судді могли оцінити зовнішні дані учасниць, їх впевненість в собі, вміння триматися на сцені. І щоб ближче познайомити учасників з залом, ведучі задали конкурсантам по кілька оригінальних запитань.

Кожен учасник та учасниця здобули перемогу у тій номінації, в якій, на думку журі та глядачів, вони були найкращими.

За підсумками конкурсу ” Містером і Міс стиль” стали Володимир Славов і Віолетта Яценко, пару “Містер мужність” і “Міс чарівність” склали Віталій Радченко та Ірина Слободнюк, самими фотогенічними були визнані Владислав Кривда та Ольга Задирака. “Містер Топ-модель” – Олексій Генчев, а пару йому в цій номінації склала Олександра Нейковська, “Містером і Міс талант” стали Віталій Балабон і Емілія Шабанова, а приз за креативність отримали Владислав Ручка і Анастасія Яворська. Подарунки учасникам цих номінацій надав профспілковий комітет ТДАТУ.

“Містером і Міс глядацьких симпатій” була визнана пара учасників факультету ІКТ Ольга Задирака і Владислав Ручка. Подарунки переможцям надав директор рекламного агентства «Панда» Микола Хілько та генеральний спонсор конкурсу Михайло Богданов. Ця ж пара стала і II Віце-Міс і ІІ Віце Містером. Подарунки цим номінаціям надала студентська рада університету і генеральний спонсор конкурсу Михайло Богданов.

I Віце-Міс та І Віце-Містером за рішенням журі стали Олександра Нейковська і Олексій Генчев. Подарунки та грошову премію надав також генеральний спонсор конкурсу Михайло Богданов.

Переможцями ж конкурсу, «Містер і Міс ТДАТУ – 2018» стали ВЛАДИСЛАВ КРИВДА та ІРИНА СЛОБОДНЮК. Подарунки переможцям і сертифікати на 1500 тисячі гривень надав також генеральний спонсор конкурсу Михайло Богданов.

На слова подяки за виконану творчу роботу і гідний рівень заходу заслуговує колектив Центру культури і дозвілля ТДАТУ: директор, художній керівник, хореографи, керівник вокально-хорового колективу, костюмер (яка виконала велику роботу зі створення костюмів для учасників), а також особлива подяка за технічну підтримку заходу фабриці звуку “Елегія”.

Прес-служба ТДАТУ