Минають роки, все далі відходять важкі роки другої світової війни, але не згасає пам’ять про тих, хто не шкодував своєї крові, свого життя.

8 травня на майданчику перед Університетом, у пам’ятників Герою СРСР Малюзі М.С. та викладачам, які загинули у Другій світовій війні відбувся мітинг-реквієм з нагоди Дня пам’яті і примирення та Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Відзначення 73-річниці Дня Перемоги розпочалось урочистими, хвилюючими словами ведучих.

Зі словами подяки до ветеранів Другої світової війни та із закликом до всіх присутніх пам’ятати про подвиг викладачів, студентів нашого університету звернувся ректор ТДАТУ д.т.н., професор Володимир Миколайович Кюрчев: «Всім хто боровся за наше майбутнє – низький уклін, а тим кого немає з нами – вічна пам’ять від кожного з нас, пам’ять, яка повинна передаватися з покоління в покоління, яку ми з вами повинні нести через віки».

Спогадами про викладачів, студентів університету, які виборювали мир в нашій країні, а потім відновлювали, відбудовували корпуси університету, поділився почесний професор Ігор Сергійович Сірий.

Від студенства зі словами вдячності ветеранам звернувся голова студентської ради Гончаров Кирило.

Пам’ять про загиблих всі вшанували хвилиною мовчання.

Завершився мітинг покладанням квітів до пам’ятників героям та гімном.