7-8 червня 2018 року на базі ТДАТУ в селищі Кирилівка відбулася міжнародна науково-практична конференція «Агроекологічні аспекти виробництва та переробки продукції сільського господарства».

Конференція була організована інформаційною компанією «Інфоіндустрія» у партнерстві з Українським проектом бізнес-розвитку плодоовочівництва UHBDP, який фінансується Міністерством міжнародних справ Канади, співфінансується та реалізується Менонітською Асоціацією Економічного Розвитку (MEDA) за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Викладачі факультету АТЕ взяли участь в організації та проведенні конференції. Спікерами конференції виступили фахівці нашого університету – доктор технічних наук, професор Прісс О.П., кандидат технічних наук, професор Рогач Ю.П.,  кандидат сільськогосподарських наук, доцент Герасько Т.В.

В рамках конференції працювали наступні секції:

• практичні аспекти інноваційних технологій в рослинництві;
  • сучасні технології плодових, овочевих культур та винограду;
  • інноваційні технології переробки та зберігання продукції сільського господарства;
  • вимоги безпечності сільськогосподарської сировини та готової продукції;
  • екологічні аспекти сільськогосподарського виробництва;
  • безпека виробничих процесів.

На конференції представили свої здобутки більше 150 досвідчених спеціалістів з агроекологічних аспектів виробництва та переробки сільськогосподарської продукції.

Впродовж заходу було заслухано виступи провідних науковців України – Хомічака Л.М., доктора технічних наук, професора, члена-кореспондента НААН (Інститут продовольчих ресурсів України); Євлаш В.В., доктора технічних наук, професора, експерта Комітету науки і освіти Верховної Ради України з питань розвитку біотехнологій та біобезпеки (Харківський державний університет харчування та торгівлі); Сухенка В.Ю., доктора технічних наук, професора (НУБІП); Потапова В.О., доктора технічних наук, професора (Харківський державний університет харчування та торгівлі).

На конференції були представлені доповіді науковців ТДАТУ:

• «Сучасні підходи до зберігання плодів і овочів» – Прісс О.П, д.т.н., професор, зав. кафедрою ХТтаГРС;
  • «Система управління професійними ризиками в агропромисловому комплексі України» – Рогач Ю.П., професор, зав. кафедрою цивільної безпеки.;
  • «Перспективи та ризики органічної технології вирощування черешні на Півдні України» – Герасько Т. В., доцент каф. плодоовочівництва, виноградарства та біохімії, к.т.н.

Учасники конференції змогли подискутувати, обмінятися досвідом,

який дозволить підвищити якісну підготовку фахівців.

Інформація сформована за матеріалами сайтів

та  кафедри ХТтаГРС ТДАТУ