19 квітня 2017 року на кафедрі сільськогосподарських машин відбулась міжнародна науково-практична конференція за науковим напрямком «Механізовані технології і системи безпеки вирощування продукції садівництва та розсадництва плодових культур», де були представлені доповіді про результати роботи НДІ зрошуваного садівництва за 2016 рік.

У засіданні наукового напрямку прийняли участь понад 20 учасників, серед них співробітники ТДАТУ, що є членами НДІ та представники з різних кафедр університету. Серед присутніх також були представники підприємств ТОВ «Полив-Сервіс»,  Науково-виробниче підприємство «РОСТА» та інші.

Тематика доповідей учасників конференції охоплювала широкий спектр проблем, пов’язаних із засобами механізації та системами зрошення плодових насаджень розсадницьких підприємств. Були висвітлені питання про світлодіодне освітлення рослин в теплицях. Також торкнулися теми про засоби механізації хімічного захисту рослин у плодово-розсадницьких господарствах.

Заслухавши доповідачів учасників конференції одноголосно було прийнято рішення:

• за активну участь у науково-дослідній роботі заохотити премією к.т.н., старшого викладача кафедри сільськогосподарських машин Сушко С.Л.;
  • висловити подяку к.т.н. доц. кафедри технічної механіки Бондаренко Л.Ю. та магістранту кафедри сільськогосподарських машин Ковальчуку Д.М.

За результатами проведеної конференції були сформовані питання подальшого розвитку наукових досліджень по кожному із напрямків наукової тематики НДІ.