17 – 19 березня 2016 року у Київському Палаці дітей та юнацтва були проведені VII Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2016» та ІІІ Міжнародна виставка «World Edu – 2016».

Розпорядженням Кабінету Міністрів України вказаним виставкам офіційно надано статус міжнародних та включено до переліку виставок, що проводяться на території України.

Виставки мали на меті презентувати широкій громадськості, педагогам, науковцям, фахівцям, органам державної влади і управління, молоді в широкому спектрі досягнення у реформуванні національної системи освіти, розвитку інноваційного освітнього простору як основи утвердження європейських стандартів у якості освіти, презентувати наукові здобутки педагогічних і наукових колективів, сучасні інноваційні педагогічні технології та досвід їх упровадження, мережеві проекти та програми надання дистанційних послуг, а також увесь спектр нагальних питань вітчизняної освітньої практики, ефективні напрямки міжнародної співпраці, міжнародної інтеграції.

На науково-практичних конференціях, семінарах, «круглих столах» відбулося обговорення актуальних питань ефективного розвитку сучасної освітньої галузі. Були широко представлені інноваційні здобутки закладів освіти та досвід їх упровадження в освітню практику, педагогічні технології, наукові та науково-технічні розробки, навчальні методики, інформаційні матеріали, обладнання для освітнього процесу. Відбулася також презентація досягнень, обмін досвідом практичних дій, що сприятимуть динамічному реформуванню галузі, підвищенню якості і конкурентоспроможності освіти, зміцненню міжнародного авторитету нашої держави.

Оргкомітет в рамках виставки проводив рейтингові конкурси з нагородженням Гран-Прі «Лідер вищої освіти України», «Лідер наукової діяльності», «Лідер післядипломної освіти», «Лідер міжнародної діяльності» та конкурси за тематичними номінаціями з нагородженням Золотими, Срібними, Бронзовими медалями.

Наші здобутки:

1. Таврійський державний агротехнологічний університет вкотре отримав високу престижну нагороду – Гран-Прі «Лідер міжнародної діяльності» (єдиний серед аграрних ВНЗ України).

Під час рейтингового конкурсу подані інформаційні матеріали оброблялися експертами за методиками Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України та визначалися кращі ВНЗ за ідентифікаційними групами. Результативність ТДАТУ – одна з кращих серед ВНЗ України.

Слід зазначити, що ТДАТУ вже має найпрестижніші нагороди: Гран-Прі «Лідер вищої освіти України» (ІІ Міжнародна виставка «Сучасні навчальні заклади – 2011») та Гран-Прі «Лідер наукової діяльності» (ІІІ Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2012»).

1. ТДАТУ також отримав престижну нагороду – ЗОЛОТУ МЕДАЛЬ у номінації «Використання комплексу сучасних засобів ІКТ, програм і рішень для підвищення якості освіти». Це висока оцінка результативності навчальної роботи університету останніх років. Під час конкурсу подані у 7-ти номінаціях інформаційні матеріали (в 2 «наших» номінаціях конкурсних робіт було 235) оброблялися експертами Міністерства освіти і науки України та визначалися кращі ВНЗ.
  2. ТДАТУ також було відзначено дипломом Міністерства освіти і науки України та Національної академії педагогічних наук України «За презентацію досягнень і впровадження педагогічних інновацій у національний педагогічний простір».
  3. Ректор університету д.т.н., професор Кюрчев В.М. був нагороджений ПОЧЕСНОЮ ГРАМОТОЮ Міністерства освіти і науки України та Національної академії педагогічних наук України «За плідну організаторську діяльність із забезпечення якості національної освіти».

В рамках виставки на науково-практичній конференції, за участі провідних науковців Національної академії педагогічних наук України та практичних працівників у галузі вищої освіти, ТДАТУ представив ряд доповідей. А саме: основна доповідь семінару «Впровадження автоматизованої системи керування ВНЗ «Освіта» у ТДАТУ»; в рамках семінару виступи «Створення та впровадження рейтингової системи оцінювання діяльності кафедр ВНЗ» та «Створення наукового парку як засіб комерціалізації інноваційних розробок науковців ВНЗ». Усі науково-педагогічні працівники університету (всього 11 осіб), що готували семінари, були відзначені Сертифікатами Міністерства освіти і науки України та Національної академії педагогічних наук України.

Наш університет вкотре гідно був представлений на міжнародному освітянському форумі і в черговий раз отримав високі нагороди.

Грицаєнко І.М., пом. ректора з ОВР

– учасник виставок

+1Гран-При Лидер Мижн дияльн+2Гран-при Диплом+3Зол медаль+4Гран-При Лидер Освити 2011+5Гран-При Лидер Науки 2012