Щорічно у літню пору року відзначається прекрасне свято – Міжнародний день молоді. З урахуванням ініціативи молодіжних рухів і організацій, Україна вперше приєдналась до відзначення свята разом з усім світом 12 серпня.

Згідно з Законом України «Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в Україні», до молоді належать громадяни віком від 14 до 35 років, а це мільйони  молодих громадян України.

Міжнародний день молоді має свою мету – нагадати про роль молодих людей у розвитку та побудові світу, а також у вирішенні різних завдань в усіх країнах.

Для українців цьогоріч це свято має особливе значення. Сьогодні, коли Україна веде запеклу боротьбу за суверенітет своєї держави, саме молодь стала пліч-о-пліч  на боротьбу заради майбутнього країни.

Цим днем також привертається увага до актуальних проблем молодих людей: освіти, працевлаштування, про кроки щодо поліпшення якості їхнього життя та розширення кола можливостей, створення сім’ї, проблеми молодих батьків та інші.

Молодість – прекрасна пора, коли ти можеш зробити світ яскравішим і кращим. Вітаємо молодь ТДАТУ з Міжнародним днем молоді! Країні сьогодні потрібна ваша підтримка. Радуйте нас і будьте щасливі.