IMG_0845company_579_full«Я люблю тебе» — студія з організації авторських весіль в м. Мелітополі. Місія агентства – здійснити будь-яку ідею. Весільне агентство «Я тебе люблю» не єдине у місті, тому рекламі і маркетингу, агентство приділяє особливу увагу.
Протягом навчальної практики з маркетингу, кафедрою маркетингу було запрошено представника весільної агенції «Я люблю тебе» Павленко Андрія Сергійовича, який розповів історію заснування своєї справи та поділився секретами успіху у весільному бізнесі.
Цікаво, що ідея створення весільного агентства, прийшла одразу після власного весілля Андрія. В честь свята, сестра Юлія, вирішила подарувати молодятам оформлення весілля, і на подив пари, гостям, так сподобалося, що всі прагнули дізнатися, ким було створено казкову атмосферу свята. Це був поштовх до створення студії авторських весіль в м. Мелітополі.
Успішність та унікальність проекту забезпечується співпрацею з рекламним агентством «Панда», активною підтримкою проведення міських заходів та широким спектром послуг, починаючи з оформлення шарами закінчуючи організацією «фаєр- шоу». Оскільки команда агентства працює виключно для задоволення клієнтів, немає значення наскільки складною та непередбачуваною є ідея свята замовника. Індивідуальний підхід є запорукою яскравого і незабутнього свята.
Завдяки зустрічам з провідними маркетологами я зрозуміла, щоб домогтися успіху в справі, потрібно:
  • по-перше, любити свою справу,
  • по-друге не забувати про маркетингові інструменти, оскільки, ведення бізнесу без реклами — все одно, що підморгувати дівчині в повній темряві,
  • по-третє виконувати свою роботу якісно, і лояльних споживачів побільшає.

Михайлова Аліна, студентка 3 курсу спеціальності «Маркетинг»

IMG_0847 IMG_0836 IMG_0837