Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 6 грудня 2017 р. № 1572 «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2017/2018 навчальному році» Таврійський державний агротехнологічний університет визначений як базовий вищий навчальний заклад для проведення II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади за навчальною дисципліною «Аграрний маркетинг».

Для участі в олімпіаді запрошуються студенти, які навчаються за спеціальностями економічного спрямування у вищих навчальних закладах аграрного та технологічного напряму.

Бажане представництво від університету – не менше 3-х студентів від ВНЗ.

Термін проведення II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади за навчальною  дисципліною «Аграрний маркетинг» з 22–24 травня 2018 р.

Під час проведення олімпіади передбачається наступний регламент:

22 травня – заїзд, реєстрація, поселення, відкриття олімпіади, проведення І туру олімпіади;

23 травня – проведення ІІ туру олімпіади, конкурсу творчих робіт, екскурсійна програма;

24 травня – нагородження переможців, від’їзд.

Просимо до 12 березня 2018 року надіслати заявку на участь в олімпіаді відповідно до заданої форми (додаток) за адресою: 72310, м. Мелітополь, пр. Б. Хмельницького, 18, Таврійський державний агротехнологічний університет, кафедра маркетингу, т. (0619) 42-65-53.

Анкета учасника

Анкета представника