В рамках нових вимог до акредитації освітньо-наукових програм підготовки здобувачів третього рівня вищої освіти на початку червня 2021 року д.п.н., професора, завідувача кафедри вищої математики і фізики Наталю Сосницьку було запрошено до Льотної академії Національного авіаційного університету (м. Кропивницький) з курсом лекцій з методології та організації науково-педагогічних досліджень.

Зустрічі відбувалися на платформі Google Meet з аспірантами, підготовка яких здійснюється за освітньо-науковою програмою «Професійна педагогіка» зі спеціальності 011 “Освітні, педагогічні науки” галузі знань 01 “Освіта / Педагогіка”, гарант – доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри професійної педагогіки та соціально-гуманітарних наук Льотної академії Національного авіаційного університету Тетяна Плачинда.

Дякуємо професору Тетяні Плачинді за можливість спілкування з майбутніми науковцями в галузі освіти та сподіваємося на подальшу співпрацю.

Наталя Сосницька;
професор, зав кафедри вищої математики та фізики