Народна мудрість свідчить: «Краще один раз побачити, ніж сто разів почути».  Все через те, що 90% інформації людина сприймає за допомогою зору. І дійсно, за даними досліджень з почутого людина запам’ятовує лише 10%, з прочитаного – 20%, а з побаченого і зробленого – аж 80%! Через це у всьому світі в процесі навчання широко застосовують наочні матеріали для покращення засвоєння матеріалу.

Тому, в рамках модернізації лабораторій кафедри електротехніки і електромеханіки імені професора В.В. Овчарова доцент Вовк О.Ю. оснастив одну з лабораторій електротехніки і електроніки наочними матеріалами – сучасно оформленими плакатами з дисципліни «Електротехніка і електроніка». На плакатах можна побачити електричні кола постійного і змінного струмів, магнітні кола та закони, що у них діють. Електричні машини постійного струму, асинхронні і синхронні електродвигуни, їх будови, принципи дії, елементи конструкції. Плакати також демонструють будову та принцип дії трансформаторів, їх призначення та застосування.

Новими наочними матеріалами охоплені майже всі теми зазначеної дисципліни і вони допомагають краще засвоювати студентам головні моменти програмного матеріалу. Особливою популярністю плакати користуються під час проведення підсумкових модульних контролів. Студенти вже гідно їх оцінили і дуже вдячні викладачеві за таку можливість постійно бачити вихідні знання з дисципліни.

Доцент кафедри ЕТЕМ Вовк О.Ю.