Молодіжний центр People.ua пропанує студентам взяти участь у заході, присвяченому організації студентського самоврядування. Запрошуються студенти університетів та коледжів.

Акселератор буде проходити безкоштовно на онлайн-платформі ZOOM з 11 по 14 лютого. Учасників відбиратимуть на конкурсній основі. Присутність на тренінгу протягом усіх чотирьох днів є обов’язковою.

Учасниками заходу будуть спікери з усієї України. Студентів обіцяють навчити організаційному розвитку студентської ради, відстоювати свої права, проектному та івент-менеджменту, підказати, де шукати гроші на проєкти, дати поради щодо створення бренду університету, зовнішнім і внутрішнім комунікаціям.

І головне, усі учасники матимуть можливість виграти грант розміром 1 тис. доларів на реалізацію соціально корисного проекту у своєму закладі вищої освіти.

Зареєструватися на участь можна до 8 лютого за посиланням.

Редакційно-видавничий відділ