Студентів, аспірантів, докторантів та молодих учених запрошують до участі в Міжнародній науково-практичній конференції «Молодіжна наука заради миру та розвитку», присвяченій Всесвітньому дню науки.

Захід проведе Чернівецький національний університет ім. Федьковича за ініціативи Ради молодих вчених, Наукового товариства студентів, аспірантів та молодих вчених та за підтримки Ради молодих учених при Міністерстві освіти.

Конференція матиме сім напрямків роботи: аграрні науки та ветеринарія, біологія та охорона здоров’я, гуманітарні науки та мистецтво, математичні науки, природничі науки, суспільні науки та технічні науки.

Потенційний учасник має зареєструватись та подати тези (за посиланням або скануючи QR-код, розміщений в інформаційному листі). Зі зразком оформлення тез можна ознайомитись тут.

Усі прийняті тези будуть опубліковані у Збірнику матеріалів конференції, який буде розміщений онлайн.

Після завершення конференції кращі матеріали доповідей будуть рекомендовані до друку у фахових виданнях університету.

Захід відбудеться в онлайн-форматі протягом 9–11 листопада 2022 року.

Реєстрація на конференцію триватиме до 21 жовтня 2022 року.